CYCLEmaniaEXTREME TEAM
CYCLEmania
Vesti & Najave

Kalendar takmicenja 2012. MTB i DRUM

Kalendar takmicenja 2012. MTB i DRUM procitaj
Pan Sport Schwalbe CicloMania International
Thunk Globally. Bike Locally.

Kalendar takmicenja 2012. MTB i DRUM

Kalendar za sezonu 2012. - MTB

 
Kalendar za sezonu 2012 - MTB PDF Štampa El. pošta
Datum Naziv trke Kategorije Organizator
JANUAR
28 Državno prvenstvo Ciklo-kros sve kategorije BS Srbije
MART
       
APRIL
1 Liga Srbije 1 Salcano MTB cup, Novi Sad XCO2-ME,WE  Organizacioni odbor
14 Maraton Sokobanja sve kategorije Gorski Sokobanja
22 Liga Srbije 2 Ribarska banja  sve kategorije "Bela Stena" Kruševac
MAJ
1 Liga Srbije 3 MTB Serbia Open, Divčibare XCO2-ME,WE  Organizacioni odbor
5 Fruškogorski MTB maraton sve kategorije Fanatic Novi Sad
13 Liga Srbije 4 Salcano MTB Cup, Beograd XCO2-ME,WE  Organizacioni odbor
JUN
2 Liga Srbije 5 Salcano MTB Cup, Kopaonik XCO3-ME,WE  Organizacioni odbor
7 - 10 Evropsko Prvenstvo- Moskva, Rusija CC-XCO  Moskva, Rusija
17 Liga Srbije 6 Ris cycling sve kategorije Ris-cycling
24 Liga Srbije 7 Vojvodina MTB trophy XCO2  "Fanatic" Novi Sad
30 Salcano MTB Cup, Sjenica  XCO3-ME,WE Organizacioni odbor
JUL
8 Liga Srbije 8 MTB Serbia Open, Crna Trava XCO3-ME,WE  PBD Orlovac sistem FPS, Crna Trava
22 Državno prvenstvo - XCO sve kategorije Konkurs
AVGUST
19 Državno prvenstvo - XCM, maraton sve kategorije  Konkurs
SEPTEMBAR
2 Liga Srbije 9 Šid sve kategorije  Jednota Šid
6 - 9 Svetsko Prvenstvo-Saalfelden CM-XCO CM-XCE  Austrija
23 Liga Srbije 10 MTB Serbia Open, Sokobanja XCO3-ME,WE  Gorski Sokobanja
30 Liga Srbije 11 Vršački izazov sve kategorije  KES Vršac
OKTOBAR
14 Liga Srbije 12 Zatvaranje sezone Kragujevac  sve kategorije Radnički Kragujevac

Kalendar za sezonu 2012. - DRUM




Kalendar za sezonu 2012 - drum PDF Štampa El. pošta

 

Datum Naziv trke Kategorije Organizator
JANUAR
28 Državno prvenstvo - Ciklo-kros sve kategorije BS Srbije
MART
11 Prvenstvo Beograda – ciklo kros sve kategorije BS Beograda
18 Prvenstvo Srbije  Masters  
APRIL
1 LIGA Velika nagrada Novog Sada Elite, Juniori, Kadeti i Mlađi kadeti BK Vojvodina
13 - 15 Trofej Beograd 41 Olimpijske nade Juniori BS Beograda
15 Dani Beograd Juniori Čukarički MBK
21 - 22 Banja Luka – Beograd UCI-1.2, Elite, U-23 Organizacioni odbor
MAJ
5 Oko Beograda – Delta Tour sve kategorije OBK Beograd
6 Kragujevac sve kategorije BK Radnički
12 LIGA XVIII Clasic Beograd-Čačak Elita, Juniori BK Borac Čačak
13 LIGA Dolinom vekova Elite, Juniori, Kadeti i Mlađi kadeti BK Metalac
18 Trofej Sajamskih gradova UCI – 1.1, Juniori BK Velo i BSV
19 LIGA VN Novog Sada Juniori BK Velo
20 Trofej Sajamskih gradova UCI – 1.1, Juniori BK Velo i BSV
JUN
2 Gradska slava Sveti Car Konstantin Sve kategorije BK MBN Železničar
3 LIGA Velika nagrada Čubure Elite, Juniori, Kadeti i Mlađi kadeti BK Valex
9 Prvenstvo Beograda – hronometar (pojedinačni i ekipni) Mlađi kadeti, Kadeti, Juniori, Mastersi BS Beograda
10 LIGA Olimpijski trofej Svetomir Đukić Elite, Juniori, Kadeti i Mlađi kadeti BK Crvena Zvezda
16 LIGA Ulicama Save Šumanovića Juniori, Kadeti i Mlađi kadeti BK Šid
12 - 17 Trka kroz Srbiju UCI-2.2, Elite, U-23, Organizacioni odbor
23, 24 Državno prvenstvo – hronometar i drum Sve kategorije BS Srbije
29 Velika nagrada Sombora Sve kategorije BK S-Team
JUL
7 Tour de Kruševac Juniori, Kadeti i Mlađi kadeti BK Kruševac
8 Apatinske ribarske večeri Elite, Juniori, Kadeti i Mlađi kadeti BK AS Apatin
21 - 22 Balkanski šampionat Juniori, Kadeti, Mastersi BS Beograda
AVGUST
5 LIGA IX Memorijal Safet Mavrić Čako Kadeti i Mlađi kadeti BK Novi Pazar
19 LIGA  Čačak 2011 Juniori, Kadeti i Mlađi kadeti BK Borac Čačak
26 Prvenstvo Srbije brdsko i kriterijum sve kategorije konkurs
SEPTEMBAR
2 LIGA XI V.N. Subotice Elite, Juniori, Kadeti i Mlađi kadeti BK Spartak
6 33. Kroz Vojvodinu I deo UCI – 1.2, Elite, U-23 BSV
8 33. Kroz Vojvodinu II deo UCI – 1.2, Elite, U-23 BSV
15 Plava trka Elite, Juniori, Kadeti i Mlađi kadeti OBK Beograd
OKTOBAR
7 LIGA Memorijal „M. Milićevića – Pula“ Elite, Juniori, Kadeti i Mlađi kadeti Šumadija Aranđelovac
14 LIGA Velika nagrada Niša Elite, Juniori, Kadeti i Mlađi kadeti MBN Železničar
Adresa: Pupinova 16, 23000, Zrenjanin
Telefon: (+381) 064 1234840